hakkimizda

Türkiye'de tamamen yerli sermaye ile kurularak, öncelikle Ankara'da olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermeye devam ederek Türkiye'nin en iyi hizmetini sunmaya kendini adamış olan Rental Cars Ankara araç kiralamada konforun ve kendi tarzını yaşamak isteyenlerin adresi olmuştur.

Rental Cars Ankara firması ekonomik, orta ve lüks araçların bulunduğu büyük filosuyla sizler için en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yaparken en yeni teknoloji ve sistemleri kullanım hayatına sunmak için geniş ölçekli çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızın tek iş sektörü araç kiralama hizmetleri olması diğer firmalara göre daha iyi hizmetin anahtarı olmaktadır.

Rental Cars Ankara olarak hizmetlerimiz bireysel ve kurumsal olarak ikiye ayrılmaktadır. Bireysel araç kiralama hizmetlerinde kişilerin zevk ve isteklerinin ön planda olmasından dolayı zengin araç çeşitlerimizle sizlerin şehirde en iyi şartlarda vakit geçirmeniz için konforlu, lüks ve uygun fiyatlı araçları sağlamaya gayret göstermekteyiz. Kurumsal çalışmalarımızda ise aylık ve yıllık kiralamalarda en uygun ve kaliteli araçların temini sağlamak için kurumsal firmalarla sık sık görüşme içerisinde olarak tüm sorunlarımızı elimizden geldiğince birebir çözümlemekteyiz.